• Telewizja
  Telewizja
 • Internet
  Internet
 • Telefonia stacjonarna
  Telefonia stacjonarna
 • Telefonia komórkowa
  Telefonia komórkowa

Facebook

Polecamy

 

 

 

ZARZĄD

Prezes Zarządu – dr inż. Michał Duszak
Wiceprezes Zarządu – mgr Paulina Dębecka
Wiceprezes Zarządu – Damian Dębecki

Michał Duszak (ur. 1954) dr inż. elektronik, ukończył studia na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej, kurs dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych w Jednoosobowych Spółkach Skarbu Państwa i odbył szereg szkoleń z zakresu finansów, marketingu i PR. Był zatrudniony jako adiunkt na Politechnice Warszawskiej, w Instytucie Łączności – Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie oraz Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w  Warszawie. Był także członkiem Zarządów szeregu firm takich jak m.in. MESAT S.A (dystrybucja osprzętu technicznego do budowy sieci telewizji kablowej, przemysłowej oraz budowa sieci telewizji kablowej), ASTER CITY S.A. (firma realizująca dostarczanie programów do sieci telewizji kablowej ASTER  CITY), CITY CABLE Sp. z o.o.(telewizja kablowa w Warszawie), AUTOCOM Sp. z o.o.(telewizja kablowa w Krakowie), VIVID.PL S.A.(sklep internetowy), Grupa Multimedia Sp. z o.o. (produkcja i rozpowszechnianie programu satelitarnego TV). Pełnił również funkcje w Radach Nadzorczych m.in. RWT S.A. w Radomiu, Naftobudowa - Holding S.A. w Krakowie, BEFAREB S.A. w Bielsku-Białej. Jest autorem i współautorem 57 publikacji naukowych i 8 popularnonaukowych.

RZECZNIK PRASOWY

Dariusz Janas (ur. 1959) oficer dyplomowany. W latach 1991-2002 zatrudniony w Komendzie Stołecznej Policji w Warszawie, gdzie zajmował stanowiska: Rzecznik Prasowy Komendanta Stołecznego Policji, Naczelnik Wydziału Dochodzeniowego Komendy Rejonowej Policji Warszawa – Śródmieście, z-ca Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa – Śródmieście, Inspektor Sekcji p-ko życiu i i zdrowiu Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. Od roku 2002-2003 pełnił funkcję specjalisty ds. konsultingu w sprawach kryminalnych i ubezpieczeniowych w Biurze Doradczym „Rutkowski". Pomiędzy rokiem 2005 a 2006 asystent społeczny posła Romana Koseckiego. Od 2003 roku do chwili obecnej z powodzeniem prowadzi własną działalność gospodarczą PHU „DJ", która świadczy usługi w zakresie konsultacji i doradztwa w sprawach o charakterze detektywistycznym, kryminalnym i ubezpieczeniowym.

Dane SAUT

Stowarzyszenie Abonentów
Usług Telekomunikacyjnych

KRS: 0000435104
NIP: 8381845499
Regon: 146324519

Meritum Bank:
47 1300 0000 2605 1400 7122 0001

Kontakt

Home
ul. Okrzei 19
96-300 Żyrardów
Email
Telefon: +48 505 000 505
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.